Blockchain bedava XLM dağıtıyor!

Kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain, tarihin en büyük airdrop kampanyasını yapıyor. Şirket 125 milyon dolarlık bedava XLM dağıtıyor.

Kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain, 125 milyon dolarlık bir airdrop’la tarihteki en büyük kripto para hediye kampanyasına hazırlanıyor.

Şirket, tüm Blockchain cüzdan sahiplerine 125 milyon dolar değerinde yaklaşık yarım milyar adet Stellar Lumens (XLM) token’ı dağıtacak. Bugün yapılan duyuruya göre ilk grubun token’ları hafta içinde ulaşmış olacak.

Blockchain, geçtiğimiz ay bir airdrop programı ve rehber çerçeve yayınladıktan sonra ilk airdrop partneri olarak Stellar ile birlikte çalışıyor.

Şirket kampanyayı, kripto parayla dünya arasında bir köprü kurma ve kullanıcılarına kripto para varlıklarıyla güvenli ve kolay bir şekilde etkileşimde bulunma konusunda yardımcı olmak için gerçekleştirdiğini aktarıyor.

XLM’yi nasıl alabilirsiniz?

Resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre Blockchain’in bedeva XLM kampanyasından yararlanmak için öncelikle bir Blockchain Wallet oluşturmanız ya da mevcut cüzdanınıza giriş yapıp kimliğinizi doğrulamanız gerekiyor. Açıklamaya göre kimliğinizi doğrulamak yeterli görünüyor fakat yine de kimliğiniz doğrulandıktan sonra hak talebinde bulunmak için blockchain.com/getcrypto adresinden e-posta adresinizi kayıt ettirmeniz en garanti yöntem.

Toplamda 125 milyon dolar değerinde XLM dağıtılacak ve her bir kullanıcı 25 dolar değerinde XLM alabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir